Grandpashabet Giriş için tıklayınız!

Grandpashabet Aktivasyon

Grandpashabet aktivasyon Grandpashabet üyelik işlemlerinde aktivasyon yapılması gerekmektedir. Firma kısa süre içerisinde size e-posta ile mesaj gönderecektir. Şimdi aç. İçerdiği bağlantıya tıklayın. Grandpashabet aktivasyon sizi otomatik olarak ana sayfaya yönlendirecektir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdiğinizde anında çevrimiçi olursunuz. Böylece yeni bir üye olarak istediğiniz şekilde işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Grandpashabet Aktivasyon Okey

Okey oyunu Grandpashabet okey bölümünden öğrenmek çok kolay. Sitede birden fazla Türk kültürüne özgü okey versiyonu bulunmaktadır. Bunlardan biri klasik okey oyunu, diğeri ise 101 oyunudur. Öncelikle klasik okey oyunu hakkında bir şeyler söylemek gerekiyor Oyun zamanında. Taş atma ve taş atma zamanı geldiğinde, süreci o zaman dilimi içinde yapmalısınız. Aksi takdirde sistem hemen otomatiğe bağlayarak çakıllardan birini hatta atar. Çekim işlemini de bu şekilde gerçekleştirir. Bu nedenle girişten sonraki süre izlenmeli ve buna göre hareket edilmelidir. Düz okeyin en temel amacı verdiğiniz taşları kurallara göre doğru şekilde dizmektir. Aynı renkteki taşlardan bir dizi oluşturmak isteyenler, bunu sırayla yapmalıdır. Örneğin siyah bir 1,2,3 çifti oluşturulabilir. Bir çift en az 3 taştan oluşur. Her zaman farklı bir renkte oynama seçeneğiniz vardır. Bunun için üç taşın yeniden kullanılması gerekir. Bu tür seçeneklerde en temel koşul değerlerin aynı fakat renklerin farklı olmasıdır. Bu koşul karşılandığında çift tamamlanır. Sırayla, çoğu 12, 13, 1’den Grandpashabet okey . 2’den sonra 2 gelirse el kabul edilmez. Okey’de Çifte Şans Yakala üye fırsatıdır. Bunun için toplamda 7 çift olması gerekir. Tüm taşlar aynı renk ve sayıda olduğunda kazanırsınız. Klasik okey oyununda turn to okey diye bir terim vardır. Bu cümlenin anlamı, bitmiş adamın okunu fırlatacağı taşı beklemesidir. O taş gelirse tamam atılacak. Kurallar Grandpashabet okey oyunu ile aynı olsa da skor da belirlenir. Yani bir oyuncu bitirdiğinde diğer oyunculara 2 puan düşülür. Bir oyuncu ok alırsa veya oyunu double ile bitirirse, diğer katılımcılardan 4 puan düşülür.

Grandpashabet Klasik Okey

Klasik olarak tanımlanan okey oyunlarının yanı sıra farklı kuralları ile insanların ilgisini çeken 101 adet okey oyunu bulunmaktadır. Farklı kural ve standartlara göre gerçekleştirilir. Olaya karışan 4 kişi daha var. Çok fazla taş var. 106 olarak belirlenmiştir. Temel kural ve amaç oyunu olabildiğince az puanla bitirmektir. Yani size dağıtılan jetonlardan çift renkte Grandpashabet klasik okey gerekiyor ve elinizde sadece bir jeton kalıyor. Bu durumda siz kazanırsınız. Madeni paraların toplam değerine göre hesaplanır. Oyun taşların dağıtılmasıyla başlar. Biri 22 taş, diğeri 21 taş alır. Kimin 22 taşı varsa hemen sıraya girip gereksiz bir taş atmalıdır. Daha sonra oyun sırayla devam edecektir. Klasik okey gibi, joker ceketli. Joker, taşlar verildikten sonra otomatik zar atışından sonra belirlenecektir.,

Grandpashabet Klasik

Katılımcılar daha sonra taşlarını yerleştirmeye başlar. Burada 12, 13 ve 1 okey olmayan durumlar olarak kabul edilemez. Bunun dışında kurallar aynıdır. Çift açma ve çift başlatma seçenekleri vardır. 101 rakamına ulaşan kişi, perisini yere yakabilir. Bir kişi bunu yaptıktan sonra, diğer oyuncular hangi taşları attıklarına dikkat etmelidir. Taş atarlarsa ceza puanı alırlar. Örneğin, yerde siyah bir per 7, 8, 9 varsa ve siyah 6 veya siyah 10 atarsanız, 101 ceza alırsınız. alan. Tüm bu kurallara uyduğunuzda, oyun kazanmakta ve para kazanmakta sorun yaşamazsınız. Grandpashabet klasik Klasik okey ve okey 101 hızlı ve çok verimli bir sistem üzerinde çalışır. Yani bağlantı ve kopukluk sorunu yoktur. Ana menüde “Tamam” yazan yerden hemen giriş işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede farklı bir deneyim elde edilir. Okey oynarken bir süre var demeyin. Süre sınırı içinde taşlarınızı vurun ve atın. Aksi halde sistem otomatik olarak çalıştıracaktır.

Grandpashabet Tavla

Grandpashabet Tavlası para kazanmak ve eğlenmek isteyenler için harika bir deneyim. Bu sözde kendi oyununun kuralları uzun bir geçmişe sahiptir ve kurallar şu şekildedir: Oyun iki aşamaya ayrılmıştır. Öncelikle size ait olan ve hemen önünüzde bulunan özel bir yerden pulları toplamalısınız. Bunu sadece zar atarak değil, farklı stratejiler uygulayarak da yapabilirsiniz. Önünüzdeki paraları topladıktan sonra zarları atmaya devam etmeniz gerekiyor. Bir sonraki adıma geçer. Amaç, piyonları rakibinizden önce hızlı bir şekilde almaktır. İlk seferde yap ve sen kazan. Tavla oyununda yürümek Grandpashabet tavla bir tabir vardır. Rakibiniz önündeki taşları almadan önce siz tüm taşları alırsanız, onun önündesiniz. Bu şekilde puanınız çok daha yüksek olacaktır. Grandpashabet Tavlası, bilinen genel kurallara göre canlı olarak oynanır. Bu nedenle gerçeklikten ayırt edilemez. Aynı zamanda bu oyunun bulunduğu bölgede rakiplerinizle sohbet etme hakkınız da bulunmaktadır. Türkiye’nin farklı yerlerinden insanlarla dilediğiniz sıklıkta kesintisiz tavla oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorum yapın